آکواریوم پاتایا + عکس + فیلم

آکواریوم پاتایا
دنیای زیر آب پاتایا
آکواریوم آندر واتر ورلد پاتایا
تجربه بی‌نظیر دیدن دنیای زیر آب، با بازدید از آکواریوم آندر واتر ورلد پاتایا!
یکی از جدیدترین جاذبه های گردشگری پاتایا، این آکواریوم منحصر به فرد و زیباست که مدرن ترین آکواریوم اقیانوسی در کل آسیا هم هست. صدمتر زیر دریا! و تونل هایی که از دل اقیانوس عبور میکنند! دیدن زندگی زیر آب، با این کیفیت و وضوح بسیار جالبه! این آکواریوم زیبا و مدرن در جنوب شهر پاتایا واقع شده و با ورود بهش، میتونید انواع و اقسام موجودات دریایی رو ببینید ولذت ببرید! تا چندین سال پیش دونستن اینکه تو عمق صد متری دریا چه خبره فقط مختص غواص ها بود ولی حالا میتونید به راحتی با زندگی زیر آب آشنا بشید!
بیشتر از 200 نوع موجود دریایی به نزدیکی این آکواریوم میان و گاهی اوقات، ماهی ها و موجوداتی رو میبینید که راه خیلی درازی رو برای رسیدن به این منطقه طی کردن!
تو این آکواریوم زیبا، سه تا از معدود اره ماهی های موجود از یه نژاد خاص وجود دارن که نسلشون به خاطر شکار بیش از حد در حال نابودیه.
  جذابترین بخش بازدید، تماشای حیواناتی نظیر کوسه ها، اره ماهی ها، لاکپشت ها، ستاره های دریایی، اسب دریایی و خیلی موجودات ریز و درشت دیگه از فاصله خیلی نزدیکه. بخش بعدی تونل مخصوصیه که به سه بخش تقسیم شده. قسمت اول بخش مرجان های دریایی، بخش دوم بخش کوسه ها و بخش سوم موجودات عحیب از عمق دریا.
یادتون نره که حتما سری به این مجموعه بزنید!

خواندن 829 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید