بازار چاتوچاک بانکوک + عکس + فیلم

بازار چاتوچاک بانکوک
بازدید از بازار زیبا و جذاب چاتوچاک و خرید کردن در این بازار تجربه ای لذت بخش برای همه گردشگرانیست که  در بانکوک جذابیت زیادی برای توریست‌ها و گردشگران دارد. بزرگی این بازار و تنوع موجود در آن همه را شگفت زده میکند.هرچه بخواهید در این بازار بزرگ پیدا میشود!
بازار هفتگی چاتوچاک بانکوک در زمینی به وسعت 350000 مترمربع و با بیش از 8000 مغازه برگزار می‌شود. بطور میانگین در هر آخر هفته حدود دویست هزار نفر از بازار آخر هفته چاتوچاک در بانکوک بازدید می کنند تا از اجناسی که برای حراج گذاشته شده است آنچه که دوست دارند انتخاب و خرید کنند.یکی از پیشنهادهات ما به مسافران شهر بانکوک بازدید از بازار آخر هفته چاتوچاک در بانکوک است.
هر انچه که شما انتظار داشته باشید میتوانید در بازار آخر هفته چاتوچاک بانکوک مشاهده کنید. قطعا همه اجناس باقیمت حراج ارائه نمی شوند. لیست اجناسی که با قیمت مناسب و به عنوان حراج ارائه میشوند در 11 مورد نام برده شده اند.
پوشاک و لوازم جانبی آن
صنایع دستی، سفال و سرامیک، مبلمان ودکوراسیون خانه، غذا و نوشیدنی، گل و گیاه و لوازم باغداری
هنر و گالری، حیوانات خانگی و لوازم مربوط به آنها، کتاب، اجناس آنتیک و کلکسیونی و لباس‌های دست دوم
اگر در چانه زدن ماهر باشید میتوانید در این بازار موفق باشید و سود کنید
بریا رسیدن به این بازار زیبا می‌توانید سوار مونوریل شوید و در ایستگاه مو چیت پیاده شوید و از خروجی شماره 1 خارج شوید.
بازار چاتوچاک بانکوک در آخر هفته ها یعنی روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 9:00 تا 18:00 و روزهای جمعه از ساعت 18:00 تا 24:00 باز است.البته غرفه مربوط به گل و گیاه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز از ساعت 7:00 تا 18:00 باز است.
جهت اطلاع از آفرهای تور تایلند با ما در تماس باشید.    02188851080

خواندن 2053 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید