تایلند تفریحگاه لذت بخش

تایلند تفریحگاه لذت بخش

اگر خانواده شما برای ورزش های هیجان انگیز اشتیاق دارد، گذران تعطیلات در تایلند یک گزینه ایده آل است. مهم نیست کجای این سرزمین سفر می کنید، در هر کجا که باشید تفریحگاهی برایتان مهیاست.
پارک سیام یکی از این مکان هاست. در خانه وحشت پوکت نیز مو بر تن تان سیخ می شود و یا در پوکت فانتازیا یکی از شاهکارهای بی نظیر نمایش های سنتی و کلاسیک از اسطوره های این سرزمین را خواهید دید. علاوه بر موزه های فراوان ملی و خصوصی، تفریحگاه های فراوانی در این سرزمین می توان یافت که در خلال آن خانواده ها و به ویژه فرزندان درباره فرهنگ، تاریخ و زندگی حیوانات می آموزند.

اگر فرصت ندارید در یک سفر، تمامی آثار تاریخی این سرزمین را ببینید، بهتر است سری به سایت های باستانی تایلند در شمال پایتخت بزنید. بهترین هنرمندهای صنایع دستی آثارشان را برای فروش عرضه می کنند و نمونه های بسیار زیبایی از آثار تاریخی را ساخته اند. در مرزعه کروکدیل معروف به "پراکان" نمایش حیرت انگیز فرو بردن سر در میان آرواره های کروکدیل گردشگران را غرق حیرت می کند. در این جا بزرگ ترین کروکدیل های جهان و سایر حیوانات وحشی نگهداری می شوند. در "سری راچا" بزرگ ترین ببرهای بنگالی همچنین فیل هایی جنگجو را خواهید یافت و در پاتایا می توانید با دلفینها شنا کنید. همچنین دیدار از بازارهای شناور در این کشور خالی از لطف نیست. فروشندگان روستایی که کنار رودخانه زندگی می کنند به مبادله کالا؛ سبزی های تر و تازه و میوه ها سرگرمند. برای خرید هنرهای دستی مردمان شمال بهترین گزینه بازار شبانه چیانگ مایا است.

خواندن 803 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید