فستیوال در پاتایا

فستیوال در پاتایا

فستیوال پاتایا چونبوری(Thailand Pattaya Festival Chonburi):فستیوالی یک هفته ای است که هر ساله با شروع فصل باران در ماه مه در پاتای برگزار می شود. در این فستیوال، موسیقی، رقص، آتش بازی و مسابقات ساخت قلعه و دژ شنی و ماسه ای برگزار می شود.

فستیوال وان لای (Flowing Day)یا(Wan Lai):هر ساله بین روزهای2013  ماه آوریل و در طول جشن سال نو، با برنامه هایی از جمله موارد زیر برگزار می شود ریختن آب روی دست بزرگ ترها و پدر و مادر بزرگ ها که بزرگترها آرزوی خوش بختی و سلامتی برای کوچک ترها می کنندشستن تصویرهای بودا در بعداز ظهر بعد از این کار آن آب را روی همدیگر میریزند ، ساخت پاگودای شنی و آواز خواندن و شوخی، برگزاری مناسک مذهبی و احترام به بزرگ ترها.

فستیوال موسیقی پاتایا (Pattaya Music Festival):هر سال به مدت سه روز(۲۳-۲۱) در ماه مارس (فروردین) در پاتایا برگزار می شود. در این فستیوال، گروه های موسيقي از جمله پاپ و INTERNATIONAL را ک، از اروپا و آسیا در آن شرکت می کنند. این فستیوال اولین بار در سال ۲۰۰۲ افتتاح شد.

فستیوال بین المللی خال کوبی(International Tattoo Festival):برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ در پاتایا برگزار شد.این فستیوال چهار روز، استعدادهای هنرمندان خال کوبی از سراسر جهان ارائه میشود.

خواندن 816 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید