تور سامویی 97

 تور سامویی 97

همانطور که میدانید کشور تایلند و تور سامویی نوروز 97  بواسطه ی آب و هوای مطلوبی که در طول سال دارد، سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر است. اما زمان هایی وجود دارند که بویژه برای ایرانیان مناسب ترین زمان برای سفر به تایلند و استفاده از تور سامویی نوروز 97 است. مسافرن ایرانی تور تایلند، اغلب تعطیلات ملی خود را برای سفر به تایلند انتخاب میکنند. بنابراین خوب است نگاهی به تور تایلند 97 بیندازیم.

تایلند بهمراه جزیره ها و شهرهای معروفش مقصد گردشگران مختلف از سراسر دنیا است. پیش تر در مورد تور پوکت 97 صحبت کرده ایم. بیایید به شهرها و جزیره های مهم و گردشگر پذیر دیگر تایلند بپردازیم. از جمله ی این جزیره ها، جزیره ی سامویی واقع شده در بخش جنوب غربی کشور تایلند است.  

جزیره ی سامویی با مساحتی برابر با 228.7 کیلومتر مربع، سومین جزیره ی بزرگ تایلند بوده و دارای جمعیتی برابر با 63000 نفر است. از آنجایی که هر ساله تعداد بازدید کنندگان از این جزیره بیشتر می شود، نرخ تراکم هتل ها در این جزیره 73 درصد است! از جمله دلایل افزایش گردشگران تور سامویی می توان به منابع گردشگری غنی این جزیره، سواحل ماسه ای، صخره های مرجانی و درختان نارگیل اشاره کرد.

دانستن نکات زیر می تواند برای مسافران تور سامویی 97 جالب توجه باشد. جزیره ی سامویی نزدیک به 35 کیلومتری شمالِ جنوبی ترین نقطه ی تایلند واقع شده و در عریض قسمتش 25 کیلومتر پهنا دارد. مرکزی ترین قسمت های جزیره ی سامویی طبیعتی بکر دارد. بزرگترین کوه جزیره به نام کوه کائو پوم با ارتفاعی برابر با 635 متر در این بخش واقع شده است.

جزیره ی سامویی آب و هوای گرمسیری ساوانایی دارد. این بدان معناست که مسافران تور سامویی نوروز 97 باید انتظار دمای میانگین بالای 18 درجه ی سانتیگراد در ماه را داشته باشند. در جزیره ی سامویی در واقع تنها یک ماه از سال کم بارش (یا بعبارتی ماه خشک) می باشد.

ماه فوریه با میانگین بارش زیر 60 میلیمتر، ماه کم بارش جزیره ی سامویی بحساب می آید. آب و هوای این جزیره در مابقی ایام سال عمدتاً گرم و مرطوب است. با این وجود درجه رطوبت جزیره ی سامویی نسبت به دیگر جزایر توریست پذیر تایلند نظیر پوکت، کمتر است.

بیشترین میزان بارش در جزیره ی سامویی در ماه های اکتبر و نوامبر اتفاق میافتد و در بقیه ی سال، با توجه به اینکه جزیره دارای آب و هوایی گرمسیری است، بارش های شدید کمتر رخ می دهند، بطوریکه میانگین زمان بارش شدید در روز 20 تا 26 دقیقه است.

همانطور که در بالا ذکر شد، سامویی یکی از جزایر کشور تایلند است. بسیاری از هموطنان مان تور سامویی 97 و همچنین تور سامویی نوروز 97  را بعنوان مقصد خود در سال دیگر انتخاب کرده اند. بنابراین کسب اطلاعاتی در مورد نحوه ی رسیدن به جزیره ی سامویی جزو ملزومات  تور سامویی 97 بشمار می رود.

پر کاربردترین روش برای رسیدن به مقصد جزیره ی سامویی، از طریق هوایی است. مهم ترین فرودگاه جزیره، فرودگاه سامویی است. این فرودگاه یک فرودگاه اختصاصی ساخته شوده توسط خطوط هوایی بانکوک می باشد.

روزانه و تقریباً هر ساعت پروازهایی از یا به مقصد بانکوک در این فرودگاه انجام میگیرد که قیمت این پروازها نسبت به استانداردهای تایلندی گرانقیمت شمره می شوند. برای مثال بطور متوسط قیمت پروازها بین 3000 تا 4500 بت تایلند متغیر است. ممکن است برای مسافران  تور سامویی 97 جالب باشد که روزانه پروازهایی از یا به مقصد جزیره پوکت نیز در این فرودگاه انجام می پذیرد.

روش دیگر رسیدن به جزیره ی سامویی از طریق راه آبی است. جالب است بدانید که روزانه قایق هایی از بانکوک به مقصد سامویی، حرکت می کنند. این مسیر مستقیم آبی تقریباً 11 ساعت بطول می انجامد و هزینه ای برابر با 1250 بت تایلندی دارد.

همانطور که پیش تر ذکر شد، با افزایش روند ورود گردشگران به جزیره ی سامویی، صنعت ساخت و ساز هتل در این جزیره رونق گرفته است. مسافرین تور سامویی 97 و همچنین مسافران تور سامویی نوروز 97، آزادند تا از میان صدها هتل، اقمتگاه مورد علاقه خود را برای ماندن در جزیره انتخاب کنند. با هم به مروری بر بهترین هتل های سامویی، اعم از هتل های ساحلی جزیره میپردازیم.

از جمله هتل های پرطرفدار جزیره ی سامویی، هتل چهار ستاره ی آماری است که دقیقاً لب ساحل واقع شده است. دیگر هتل ساحلی پنج ستاره و لوکس این جزیره، هتل معروف لِ مردیَن می باشد. این هتل در خط ساحلی و صخره ای خلیج تایلند قرار دارد.

شما مسافرانی که قصد خرید  تور سامویی 97 و یا تور سامویی نوروز 97 را دارید، با مراجعه به وبسایت تخصصی تایلند و یا تماس با کارشناسان در آژانس گردشگری سفری دیگر می توانید اطلاعاتی جامع در مورد هتل های سامویی بدست آورید.

بعنوان یکی از توریست پذیرترین نقاط تایلند، جزیره ی سامویی تنوع بالایی از گشت ها و فعالیت های تفریحی را به مسافران این جزیره ارائه می دارد. چه به قصد خرید به  تور سامویی 97 بروید، چه تفریح، چه برای آرامش یافتن از سواحل این جزیره، مطمئناً ناراضی بازنخواهید گشت.

در سامویی بازارهای متنوع برای سلایق گونانگون وجود دارد. اکثر این بازارها به فروش اجناس محلی سامویی میپردازند. پس خیال خرید از برندهای معتبر از این جزیره را نداشته باشید. از این بازارها میتوانید سوغات های خوبی با خود به یادگار ببرید.

سامویی، جزیره ی تفریحات است. پایکوبی در این جزیره بسیار متداول است و کلوپ های بسیاری را میتوانید برای این منظور بیابید. اما یکی از محبوبترین بارهای ساحلی سامویی، بار کوکو تامز است. این بار ساحلی در ساحل شمالی جزیره و در نزدیکی دهکده ی فیشر من واقع شده است.

جالب است بدانید این بار ساحلی، جزو تفریحات شبانه در  تور سامویی 97 بحساب می آید و ساعات کاری آن از 16:00 شروع شده و تا 1:00 ادامه می یابد. با اینکه این بار در طول هفته شلوغ است، اما روزهای جمعه روز بسیار شلوغ این بار است.

در این بار ساحلی محدودیت سنی معنا ندارد. حتی می توان میانسالانی را در این برا دید که در حال بازی یا لذت بردن از تمهیدات تدارک دیده شده در بار کوکو تامز هستند. میتوانید روی کیسه های لوبیا! لم دهید و نوشیدنی بنوشید و از منظره و موسیقی محیط لذت ببرید.

جزیره ی سامویی میتواند مقصد ایده آل شما برای گذراندن تعطیلات باشد. در صورت داشتن هر سوالی در مورد تور سامویی 97 و همچنین تور سامویی نوروز 97 با همکاران ما در آزانس گردشگری سفری دیگر تماس بگیرید.   

 

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در خصوص دیگر نرخها هستیدبا ما در تماس باشید.

آژانس سفری دیگر 

88851080

خواندن 2983 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید