جزیره فی فی پوکت + عکس + فیلم

جزیره فی فی در پوکت

جزیره فی فی که آن را پی پی نیز مینامند، در تایلند یکی از دوست داشتنی ترین نقاط جنوب شرقی آسیا میباشد، فقط 45 دقیقه با قایق های تند رو یا 90 دقیقه با قایق های معمولی از پوکت و یا از کرابی فاصله دارد.ساحل کلاسیک گرمسیری از ویژگی های بارز جزیره فی فی میباشد.صخره های خیره کننده و آب های فیروزه ای رنگ پر تکاپو، زندگی رنگارنگی به جزیره فی فی در تایلند بخشیده است، فی فی جزیره ای بسیار زیبا و خیره کننده است.
در کنار جزیره فی فی شش جزیره دیگر  وجود دارد. دو جزیره اصلی بنام های فی فی دون و فی فی لن. جزیره بزرگتر فی فی دون که ساکنینی را در خود گنجانده است و هزاران گردشگر و بازدید کننده را به خود جهت اقامت در مکانی رویایی جای میدهد، و جزیره کوچکتر به ساحلی خیره کنند و بسیار زیبا جهت بازدید به خود اختصاص داده است.
از دیگر نقاط فی فی میتوان به ساحا مایا بیچ اشاره کرد که بازیگر معروف لئوناردو دیکاپریو در آن فیلم سازی کرده است.
این جزیره یکی از زیباترین جزایر گرمسیری جهان و اصلی ترین جاذبه های توریستی تایلند می باشد سراسر جزیره فی فی را صخره های  آهکی و ساحل شنی و غارهای پنهان پوشانده است ،  از پوکت به این جزیره روزانه قایق های زیادی روانه می شوند  فی فی در 48 کیلومتری پوکت می باشد و کلا شش جزیره را شامل میباشد که دو جزیره مهم فی فی  کوچک و فی فی  بزرگ از مهم ترین جزایر مهم فی فی  می باشند در فی فی  بزرگ  مسلمانان تایلند زندگی می کنند.
در ادامه این مطلب از شما دعوت میکنیم گاری تصاویر و ویدئو جزیره فی فی  دیدن فرمایید.

خواندن 3572 بار

رسانه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید