دریم ورد بانکوک +عکس + فیلم

دریم ورد بانکوک
پارکی بزرگ برای پیر و جوان
دریم ورد بانکوک پارکی بزرگ با امکانات فراوان در بانکوک که پیر و جوان، کودکان و تمام سنین میتوانند اوقات خوشی در آ داشته باشند.پارک دریم ورد مکانی جهت سرگرم شدن میباشد.
پارک دریم ورد بانکوک دارای جاذبه های بسیار فراوانی مانند چرخ و فلک های مهیج و وسیله هایی سواری بسیاری میباشد.همچنین دارای وسیله های بازی برای افراد جوان.
اگر دنبال هیجان و آدرنالین هستید به شما پیشنهاد میکنیم حتما به سراغ، پرش در آسمان که شما را در آسمان حلق آویز خواهد کرد همچنین، وایکینگ، که قایق سواری به شکل وایکینگ، و همچنین میتوانند از وسیله ای بنام طوفان که 20 متر از زمین فاصله میگیرد و همانن فرشی به پرواز در می آید و مجدد به زمین برمیگردد اسفاده کنند.
جهت کودکان کم سن تر نیز وسیله هایی تعبیه شده است که ممیتوان به: ماشین سواری به صورت ریسینگ، قطار ویژه پارک دریم ورد، ماشین عطیقه، قایق دست انداز، کشتی هندی و بسیار وسیله های دیگر.
جاذبه های آبی دیگری همچون قایق سواری پر تلاتم، گرند کانیون، این وسیله شما را با سرعت بسیار زیاد به پایین خواهد برد.
نمایش سورتمه سواری و همچنین سالن برفی که در آن نمایش های متفاوتی از جمله توپ برفی، اسکی و تماشای تلویزیون 4 بعدی وجود دارد، اینها قسمت های دیگری از دریم ورد بانکوک میباشند.
اگر حس و حال مسابقه دارید حتما به گارتینگ دریم ورد بانکوک سری بزنید.
عمارت وحشت که مکانی ترسناک دارای دراکولا های بزرگ و مهیج میباشد.
در قسمتی دیگر فیلمی اکشن از هالیوود که ساخته کمپانی سوات میباشد به نمایش در می آید.
برای کودکان خردسال نمایشی از حیوانات فراهم گردیده شده است، همچنین اسباب بازی هایی همچون حیوانات پرنده در این بخش ساخته شده است.
اگز قصد رفت آمد از یک سمت پارک به سمت دیگر را دارید یک ماشین با کابل در پارک جهت حمل و نقل شما ساخته شده است که منظره و دید بسیاز زیبایی به شما میدهد، همچنین میتوانید این مسیر را با  سوار شدن به پشت یک فیل تجربه کنید.
در سراسر پارک دریم ورد تمام دکه مواد غذایی، بستنی و نوشابه فروشندگان و رستوران چند که در خدمت تایلندی و غربی غذایی، از جمله KFC وجود دارد.
چگونه به دریم ورد بانکوک برویم؟
دریم ورد بانکوک که در شمال شهر بانکوک واقع شده است و آدرس آن 62 Moo 1, Rangsit-Ongkarak road, Thanyaburi, Pathum Thani   میباشد.
اگر شما به دنبال یک مکان جهت استراحت و دیدن مناظر جالب دریم ورد بانکوک یکی از بهترین مکان ها و مناسب جهت کودکان و سرگرمی میباشد.
ساعات باز شدن دریم ورد بانکوک:
دریم ورد بانکوک در روزهایی عادی از 10 صبح تا 5 بعد از طهر و در روزهای پایان هفته از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر میباشد.

خواندن 940 بار

رسانه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید