مرکز خرید سنترال فستیوال سامویی + عکس + فیلم

مرکز خرید سنترال فستیوال سامویی
مرکز خرید سنترال فستیوال سامویی خود را به عنوان بزرگترین مرکز خرید در سامویی معرفی کرده است. این مرکز خرید در سه طبقه و حدود 90،000 مترمربع فضای فروشگاهی، رستوران های بزرگ و کافه های بین المللی می باشد. سنترال فستیوال در قسمت شرقی شهر توریستی سامویی و در نزدیکی خیابان ساحلی چاونگ قرار دارد.  مرکز خرید سنترال فستیوال در سبک فوق العاده مدرن اروپایی طراحی شده است، این مرکز میزبان حدود 20 فروشگاه بزرگ از مشهورترین مارک های بین المللی مانند آدیداس، گوچی و... می باشد. در واقع مرکز خرید سنترال فستیوال سامویی منطقه ی ساحلی چاونگ را زودتر از بخش های دیگر به فرن 21 برده است.
مرکز خرید سنترال فستیوال سامویی قصد دارد یک مرکز خرید جامع باشد که در آن شما می توانید کالاهای اساسی روزانه را خریداری کنید اما در کنار نیازهای روزانه می توانید از خرید محصولاتی تحت عنوان مد، زیبایی، ابزار و غذا لذت ببرید. بازدید کنندگان تور سامویی می توانند انتخاب وسیعی از لباس های برند و لوازم جانبی مد داشته باشند . در مرکز خرید سنترال فستیوال یک زمین بازی کودکان و بخش استراحتی برای والدین تعبیه شده اند که در زمان خرید خسته نشوند. در طبقه همکف سنترال، تعدادی از رستوران های بین المللی هستند که از شما با غذاهای دریای و تایلندی پذیرایی می کنند. در طبقه دوم، جاذبه ی جذابی در انتظار کسانی است که به دنبال یک تفریح هیجانی هستند، خانه ترسناک و ماجراجویی دزدان دریایی که بازسازی دزدان دریایی است که توسط روح شیطان مورد حمله قرار می گیرند.  آخرین طبق از مرکز خرید سنترال فستیوال سامویی فروشگاه های برند و بین المللی قرار گرفته اند. دومین ورودی اصلی این مجموعه در انتهای شمالی مرکز خرید واقع در کنار پارک عمومی چاونگ واقع شده است.
سنترال فستیوال اولین مرکز خرید با مضمون CPN در تایلند می باشد که مفهوم شیوه زندگی را یادآور می شود. این مرکز در محاصره درختان بلند و باغچه ای بزرگ که به خوبی نگهداری می شود، قرار گرفته است. معماری و دیزاین اصلی مرکز خرید سنترال فستیوال سامویی پرنده در قفس است. البته موضوع اصلی این دیزاین یک پرنده است که نشان دهنده شیوه زندگی در سامویی است، علاوه بر آن ماهیگیران روستایی و بازار قدیمی شهر نقش و نگاری در این مرکز خرید دارند.  
آدرس: between Chaweng Beach Road and Chaweng Lake in the central part of the resort town
جهت اطلاع از آفرهای تور تایلند و تور سامویی با در تماس باشید.                                02188851080

خواندن 270 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید