مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک + عکس + فیلم

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک
 یکی از زیباترین و بزرگترین مراکز خرید شهر بانکوک و جهان، مرکز خرید سنترال ورلد است.
در این مرکز خرید هرچیزی بخواهید در دسترس شماست! بهترین نوع پوشاک برای آقایان و خانم ها، سالن های مد، کتابفروشی‌های متنوع، فروشگاه های وسایل الکترونیکی،ابزارهای الکترونیکی هوشمند منسوجات و مبلمان، بانک‌های متعدد، سالن‌های زیبایی و فروشگاه‎های مواد غذایی و رستوران‌های بین المللی  همه و همه در مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک در اختیار شما عزیزان قرار دارند.
مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک دارای 500 فروشگاه می‌باشد. 100 رستوران و کافه ،  15 سینما ، شهر بازی برای کودکان، اسکی روی یخ، فروشگاه موادغذایی و دیگر فروشگاه ها نیز در ین مجموعه زیبا برایتان در نظر گرفته شده.
 مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک، در قسمت پرجنب و جوش شهر، منطقه راتچاپراسانگ قرار گرفته است و جزء مراکز خرید راتچاپراسانگ محسوب میشود، که این مورد دسترسی به این مجموعه را بسیار راحت کرده است، سیستم حمل و نقل شهری و قطارهای تعبیه شده در شهر در زمان کوتاهی شما را به مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک می‌رسانند.
دکوراسیون و معماری مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک از معماری اروپایی الگو گرفته و بسیار چشم نواز است .
مجسمه‌های زیبایی نیز توسط هنرمندان ساخته شده است که در جای جای مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک قرار گرفته اند.
معتبرترین و بزرگترین برند های جهان در مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک حضور دارند و بسته به سلیقه خود میتوانید هر یک از آنهارا انتخاب کنید.
همچنین در طبقه اول شعبه ای از برند معروف انگلیسی نکست که فعال در زمینه پوشاک خانم ها، آقایان و کودکان است نیز وجود دارد.
زمین اسکی، سالن های مختلف، نمایش فیلم‌های سینمایی، زمین بازی برای کودکان  و گیم نت‌‌های مختلف برای نوجوانان همگی از امکانات دیگر مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک به شمار می‌آید .
مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک درحال گسترش فضای کاری خود و پیاده سازی روشی برای جذب بیشتر برند ها و مشتریان برای حضور در این مجموعه است.
ساعت کاری مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک 10صبح تا 10 شب می باشد.
اگر قصد سفر به بانکوک را دارید و به خرید کردن نیز علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک است!
آژانس مسافرتی سفری دیگر
جهت اطلاع از آفرهای تور تایلند با ما در تماس باشید.   02188851080

خواندن 1351 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید