مرکز خرید سیام سنتر بانکوک + عکس + فیلم

مرکز خرید سیام سنتر
مرکز خرید سیام سنتر، یک ساختمان کوچک چهار طبقه ای میباشد که در سال 1970 ساخته شده است، یکی از مراکز خرید اصلی شهر بانکوک محسوب میشود البته این مرکز خرید در اوایل سال 2013 مورد بازسازی قرار گرفت و با یک چهره ی زیبا و شیک ظاهر شد. از آنجایی که مرکز خرید سیام سنتر در بین دو مرکز خرید سیام پاراگون و سیام دیسکاوری واقع شده است سعی بر این داشت که بعد از تغییرات خریداران جوان زیادی را به سمت خود سوق دهد. دکوراسیون عجیب و غریب سیام سنتر کمی غیر منتظره به نظر می رسید، سیام سنتر با یک استودیوی عکس فوق العاده مدرن بهمراه نورپردازی های فوق العاده زیبا یک فضای آرام و جوان پسندانه ای را خلق کرد و توانست به هدف خود نزدیک شود.
مرکز خرید سیام سنتر در منطقه محبوب شهر بانکوک، منطقه سیام واقع شده است. این مرکز خرید بین سیام دیسکاوری و سیام پاراگون است و همچنین در چند قدمی مرکز خرید ام بی کی (MBK) قرار دارد. در این مرکز خرید بیش از 200 مارک بین المللی و تایلندی وجود دارد برخی از طراحان معروف محلی تایلندی هم در سیام سنتر شعبه دارند. سیام سنتر به طور کلی یک مرکز خرید مختص نوجوانان و جوانان است و تمام مغازه ها به سمت این گروه سنی متمرکز هستند و روزانه پذیرای تعداد زیادی از گردشگران جوان در میباشد. بدیهی است، اگر شما در تور تایلند شرکت میکنید و جوان هستید به دنبال آخرین مدل مد هستید، مطمئنا مرکز خرید سیام سنتر یکی از اولین مکان هایی است که باید به آنجا سر بزنید.
تعدادی زیادی از رستوران ها و کافه ها در سراسر سیام سنتر وجود دارد، اما یک رستورانی وجود دارد که نوجوانان برای رفتن به آنجا تمایل بیشتری دارند، این رستوران در طبقه بالا مرکز خرید است.  در این رستوران دکوراسیون و میز و صندلی های بسیار شیک و مدرنی به کار رفته است و غذاهای مختلفی از قبیل ژاپنی، کره ای، تایلندی، چینی و ایتالیایی و همچنین برخی دیگر کشورها سرو میشود.  
جهت اطلاع از آ،رهای تور تایلند با ما در تماس باشید.             02188851080

خواندن 1661 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید