موزه ژوراسیک سریندهورن

موزه ژوراسیک سریندهورن
موقعیت مکانی: کالاسین
دسته بندی: موزه ها
روزهای کاری: یکشنبه ها و سه شنبه ها از ساعت نه صبح تا پنج عصر
تلفن: 66 4387 1613, 66 4387 1615
جزییات این جاذبه گردشگری:
این هتل، به نوعی یک مرکز تحقیقاتی نیز میباشد. بزرگترین و مجهزترین مرکز تحقیقاتی بر روی فسیل های تاریخی در جنوب شرقی آسیا همین موزه ژوراسیک سریندهورن است.
نام این موزه زیبا از نام پرنسس ماها چاکری سیریندهورن گرفته شده. راهرو های این موزه زیبا به شکلی طراحی شده که شما عزیزان را به گذشته های دور میبرد. تونل های ویژه ای در موزه ژوراسیک سریندهورن ساخته شده که با وارد شدن در آنها با تاریخ زمین بیشتر آشنا میشوید.
از دویست میلیون سال پیش، زمانی که دایناسور های غول پیکر روی زمین میزیستند، تا زمانی که از روی زمین محو شدند در این مجموعه زیبا قابل رویت است.
اسکلت ها و فسیل های این مجموعه با ظرافت و دقت کنار هم چیده شده و ماکت های فوق طبیعی نیز در موزه قرار دارند.
موزه ژوراسیک سریندهورن در منطقه پو کوم خائو و در فاصله 28 کیلومتری شهر کالاسین بنای شده و برای رسیدن به آن باید وارد اتوبان 227 شوید و تابلو هارا  دنبال کنید تا به موزه برسید.
موزه ژوراسیک سریندهورن روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت نه صبح تا پنج عصر پذیرای شما مسافرین عزیز تور تایلند است.
چطوربه موزه ژوراسیک سریندهورن برسیم؟
با اتوبوس: دو نوع اتوبوس دولتی و عیر دولتی در ترمینال شهر های بانکوک، فانگ نا، ترانگ، هاتیای و سورات تانی وجود دارند که میتوانید با آنها به با این بازار برسید. به طور معمول دوازده ساعت طول میکشد تا به این مجموعه برسید! گردشگران عزیزی که در تور تایند شرکت میکنند میتوانند از بازدید از این موزه زیبا لذت ببرنند!
کمپانی های زیادی از شهر کرابی تا موزه ژوراسیک سریندهورن اتوبوس دارند و قیمت هایشان نیز متفاوت است.
با قطار: متاسفانه قطاری برای موزه ژوراسیک سریندهورن وجود ندارد. نزدیک ترین ایستگاه قطار ایستگاه سورات تانی است.
با هواپیما: فرودگاه بین المللی کرابی در نزدیکی ده کیلومتری مرکز شهر، چهل کیلومتری آو نانگ و 15 کیلومتری شلوغ ترین نقطه شهر بنا شده.
اگر علاقه مند به سفر به تایلند، این کشور زیبا و لذت بردن از طبیعت، سنت، فرهنگ و محبت مردم این سرزمین هستید، با متخصصین ما در تور تایلند تماس بگیرید!
آژانس هواپیمایی سفری دیگر
جهت اطلاع از آفرهای تور تایلند با ما در تماس باشید.    02188851080

خواندن 249 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید