کوه لارن پاتایا + عکس + فیلم

کوه لارن

جزیره ای کوچک و زیبا در خلیج تایلند. این جزیره زیبا در فاصله هفت کیلومتری از بندر پاتایا واقع شده و اگر در بانکوک باشیم و قصد رفتن به این جزیره را با ماشین داشته باشیم، دو ساعت تو راه خواهیم بود.

بیشتر زمین های این جزیره زیبا کوهستانیه. جاده های این جزیره معمولا باریک هستن و رفت و آمد تو بعضی از جاده ها فقط با موتورسیکلت امکانپذیره.

کوه لارن دارای شش ساحل اصلیه و یه سری سواحل کوچیکتر هم هست تا شما عزیزان نهایت لذت رو ببرید!

تمامی ساحل ها با ماسه های سفید پوشیده شدن و آب دریا به خاطر مراقبت هایی که دولت تایلند انجام میده فوق شفافه! انواع و اقسام ورزش های آبی تو نقاط مختلف هر ساحل براتون تدارک دیده شده و میتونید به این ورزشا بپردازید. همه رستوران های کوه لارن با بالاترین کیفیت خدمت رسانی میکنن و انواع مختلفی از غذاهای دریایی رو براتون آماده میکنن. استراحت کردن تو یکی از ساحل های کوه لارن میتونه یه تجربه به یادموندنی باشه! صدای دلنشین دریا و موج ها، آب تمیز و زلال، جدایی از همه نگرانی ها و استرس های هرروزه، همگی با رفتن به کوه لارن به راحتی براتون فراهم میشه!

هتل ها و ریزورت های متنوعی تو کوه لارن وجود دارن که بسته به بودجه خودتون میتونید هرکدوم رو خواستید انتخاب کنید.کیفیت اتاق ها و هتل ها کمی بیشتر از پاتایاس و میتونه اقامتی رویایی رو براتون رقم بزنه.

بعضی از افراد به قدری این ساحل رو دوس دارن که ماه ها و یا حتی سال ها اقامتشون رو تو این ساحل ادامه میدن. هنوز برای رفتن به این جزیره زیبا مجاب نشدین؟

خواندن 869 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید